Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
24.08 17:00 Ventspils - Rīga
01.09 15:00 Ventspils - RFS
15.09 20:00 Metta/LU - Ventspils
Tabula
RFS
17 43
Ventspils
18 37
Rīga
17 37
Spartaks
17 29
Liepāja/Mogo
16 28
Jelgava
18 14
Metta/LU
18 7
Valmiera
17 2

 


 
 

 
 
Paldies komandai un līdzjutējiem! Nu bet tiesāšana...
20.08.18

FK "Ventspils" uzvarēja Jūrmalas "Spartaku" svarīgā un ļoti sarežģītā mačā viesos. Dzeltenzilie, jāsaka, otro reizi sezonā uzvarēja čempionu tā laukumā. Mačs sanāca ļoti saspringts, karstu un emocionālu notikumu bija pietiekoši, kaislības virmoja, kā jau jābūt divu komandu kaujā, kuras cīnās par medaļām - viss tas izskaistina īstu un lielu futbolu! Pēc mača preses konferencē emociju arī netrūka, FK "Ventspili" pārstāvēja kluba prezidents Adlans Šišhanovs (FKV vadītājs Dejans Vukičevičs 90. vētraino minūšu laikā pazaudēja balsu un nevarēja runāt). Adlans Šišhanovs, kurš vienmēr emocionāli pārdzīvo katru maču un atdodot spēles laikā enerģiju nebūt ne mazāk, kā futbolisti, iezīmēja galvenos divcīņas notikumus. "Ventspils" uzvarēja spēcīgo pretinieku pilnībā pelnīti, īsta vīru uzvara!" "Esmu pateicīgs saviem futbolistiem un, protams, mūsu līdzjutējiem, kuri šajā spēlē bija mūsu 11., 12., un 13. spēlētājs laukumā!" "Šāda tiesāšana pavisam neveicina tādus aizraujošus mačus, kuri izskaistina Latvijas čempionātu". Un tas pavisam ne tuvu nav viss... (VIDEO) 

Tos un šedevrs, 3 svarīgi punkti pie mums!
19.08.18

Svētdien, 19. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas mačā Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar "Spartaku" (Jūrmala). Kauja ar čempionu paredzami sanāca pa īstam kaujinieciska un vētraina, dzeltenzilie, gandrīz visu otro puslaiku spēlējot mazākumā, parādīja satriecošu raksturu un lielisku uzvaras gribu un izrāva svarīgus trīs punktus - uzvara ar rezultātu 1:2! Vārtus viesu labā iesita Tosins Aijeguns (Tos-raķete radīja īstu šedevru, raidot bumbu vārtsargam pāri gandrīz vai no centra apļa - bravo!) un Stenio dos Santušs, akurāti realizējot pendeli, nozīmētu par enerģiskā Anastasija Mordatenko nogāšanu. Ir piektā uzvara pēc kārtas turnīrā, ir jubilejas, 400. uzvara turnīrā! Atkal nepārspējami bija FKV līdzjutēji, kuru palīdzībai un atbalstam (īpaši, kad FKV bija mazākumā!) bija milzīga nozīme - paldies! FKV uzvar, FKV iet uz mērķi. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Braucam pēc uzvaras. Tikai tāda noskaņošanās!
18.08.18

Svētdien, 19. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar "Spartaku" (Jūrmala). Spēle notiks Slokā. Sākums - 18:00. Dzeltenzilie, panākot čempionātā četras uzvaras pēc kārtas (bet skaitot kausa spēles - sešas uzvaras pēc kārtas!), pavisam negrasās samazināt uzvaras tempu - mēs to vienkārši nedrīkstam samazināt! Tādēļ priekšplānā atkal - galēja noskaņošanās, uzmanība, koncentrācija un cīņa no pirmās minūtes un līdz fināla svilpei. Tā jābūt jebkurā mačā, bet izbraukumā pret čempionu - vēl jo vairāk! Mums atkal priekš uzvaras jāizdara viss. Tā, uzvara, starp citu, var kļūt vēsturiska: uz doto momentu FKV Latvijas čempionātā panācis 399 uzvaras... Izmeklēts papildus iemesls nosvinēt jubilejas panākumu! Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
17.08.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 19. augustā, FKV Latvijas čempionāta 18. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Spartaks" (Jūrmala), sākums - 18:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Slokā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Adeleke Akinjemi Pārgājis uz IK Start
16.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Pa to laiku mūsu klubā notikuši transfēru jaunumi: FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka dzeltenzilo 20. gadīgais nigēriešu uzbrucējs Adeleke Akinjemi atstāj mūsu klubu un pāriet uz Norvēģijas augstākās divīzijas komandu IK "Start" no Kristiansannas pilsētas. FK "Ventspils" novēl panākumus un veiksmi Adelekem jaunajā klubā un turpmākajā karjerā.

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
15.08.18

Svētdien, 19. augustā, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta 18. kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka". Sākums - 18:00. Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Mordatenko: FKV mani vienkārši atdzīvināja. Paldies!
14.08.18

Futbols māk dāvāt neaizmirstamus notikumus, un daudzkārt tieši tas padara šo spēli par labāko pasaulē. Anastasijs Mordatenko, tagadējā FK "Ventspils" debitants un pavisam ne FK "Ventspils" debitants vispār, kā reiz tagad pārdzīvo (un mēs kopā ar viņu!) tādu, lūk, neaizmirstamu notikumu. Viņa uzvaras vārti pašas Kurzemes derbija beigās - tas ir kas līdzīgs fantastikai un tā ir arī liela iespēja pašam talantīgajam futbolistam pa īstam atdzīvināt savu karjeru. Mēs to Stasam arī novēlam! Pēc emocionālā mača mēs parunājām ar galveno varoni, un Anastasijs neslēpa, ka pārdzīvo satriecošu momentu. "FKV mani vienkārši salika kopā pa daļiņām". "Esmu pateicīgs vadībai, treneriem, visiem, kuri man ticēja un tiem, kuri neticēja - liels visiem paldies". "FKV - tās ir manas dzimtās mājas, gan agrāk, gan tagad". Puisis bija emocionāls, patiess, viņš pārdzīvoja un dalījās ar mums savās izjūtās. Tas ir spēcīga un pieauguša futbolista gājiens, kurš, rādās, daudz ko pārdomājis. Veiksmi, Stas, turpini tādā pat garā, lai viss izdodas! (VIDEO)   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X