Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
FK Ventspils transfēru jaunumi
07.12.18

FK "Ventspils" futbolistiem turpinās brīvdienas. Atvaļinājums pašā karstumā, tomēr arī par sagatavošanās individuālajām programmām neviens no dzeltenzilajiem neaizmirst. Kā neviens mūsu klubā, saprotams, neaizmirst arī par svarīgiem selekcijas jautājumiem. Kā jau vienmēr mēdz būt arī starpsezonā, kāds no futbolistiem atnāk uz komandu, bet kāds - to pamet. Mēs oficiāli paziņojam, ka FK "Ventspils" atstājuši seši futbolisti - aizsargs Vadims Žuļevs, pussargi Giuli Mandžgaladze, Pedru Mendešs, Stenio dos Santos, Artjoms Fiļimonovs un uzbrucējs Vasilijs Pavlovs. Mēs pateicamies futbolistiem par spēli FKV sastāvā un novēlam viņiem turpmākos panākumus karjerā.

FKV skaitļos. Tos-raķete uzlidojis augstāk par visiem
17.11.18

FK "Ventspils" futbolisti tikai sāk pierast pie neparastā: pie atvaļinājuma pēc saspringtās sezonas. Novēlam visiem dzeltenzilajiem atpūsties labi un vērtīgi, lai ar jauniem spēkiem iesoļotu jaunajā sezonā! Nu bet tagad pienācis laiks vēlreiz atcerēties, kurš un kā aizvadījis aizgājušo sezonu. Tas sanāca smags, bet pie tam zīmīgs un neatkārtojams. Par labāko FKV Latvijas čempionātā pēc visiem galvenajiem rādītājiem (maču skaits un spēles minūtes) kļuva Tosins Aijeguns, kura aktīvā 27 mači un 2357 spēles minūtes. Apsveicam, Tos-raķete - tas bija pa īstam lielisks, varens, rezultatīvs un galēji produktīvs sniegums! FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa uzrāda dzeltenzilo statistikas rādītājus Latvijas čempionātā-2018.

Sezona-2018 noslēgusies. FKV devies atvaļinājumā
16.11.18

FK "Ventspils" futbolisti noslēguši sezonu-2018. Garā sezona-maratons kļuvusi par vēsturi. Kā jau vienmēr, tā sevī ietvēra daudz pašus visdažādākos notikumus, aizraujošus, uzvarošus un neveiksmīgus, mačus, skaistus vārtus, garām palaistas iespējas, pārsteidzošus seivus un daudz ko citu. Gads nebija vienkāršs, FK "Ventspils" izcīnīja sudrabas medaļas, kas, protams, dzeltenzilajiem nav nosaucams par brīnišķīgu rezultātu. Nākamajā gadā KOPĀ obligāti gūsim jaunus panākumus! Nu bet pagaidām - finišs, "Ventspils" futbolisti dodas atvaļinājumā. Uz tikšanos sezonā-2019. Uz priekšu, "Ventspils"!

Adlans Šišhanovs apkopojis sezonas iznākumu
14.11.18

FK "Ventspils" noslēdzis interesanto, saspringto un aizraujošo sezonu. Tā sanāca īpaša vēl arī tādēļ, ka tā bija pirmā Adlana Šišhanova sezona FK "Ventspils" prezidenta lomā. Dzeltenzilajiem daudz līdzjutēju, kuri atdod komandai visus spēkus un emocijas, bet, laikam, visi piekritīs tam, ka tieši Adlans Šišhanovs visu garo gadu atdeva FKV visu dvēseli un enerģiju, pārdzīvojot par komandu ar neatkārtojamu kaisli. Tādēļ īpaši interesanti uzzināt kluba prezidenta domas par pirmo sezonu FKV, par iespaidiem, iznākumu. Emocionālā sarunā Adlans Šišhanovs apkopoja gada iznākumu, padalījās ar viedokli par Latvijas čempionātu kopumā, par FKV otro vietu, skāra vēl daudz svarīgu tēmu, tai skaitā, komentēja stāvokli ar klubu "Dacia", kā arī apsveica konkursa dalībniekus un uzvarētāju, kurā tika izspēlēta superbalva, automašīna Volkswagen, un, saprotams, pateicās FKV līdzjutējiem par lielisko atbalstu visa gada garumā.

Kaspars Svārups atgriežas Ventspilī
14.11.18

Vien nedaudz treniņa dienu atlikušas FK "Ventspils" 2018. gadā. Pēdējie treneru štāba norādījumi, pēdējie vingrinājumi un testi, un pienāks laiks, kad dzeltenzilie dosies atvaļinājumā. Dosies atpūsties, tomēr arī ne tikai - individuālās sagatavošanās programmas būs uzticami un ļoti svarīgi futbolistu ceļabiedri pat atvaļinājuma laikā. Toties selekcijas process pauzes un atvaļinājumu nepazīst - lai būtu spēcīgi un risinātu uzdevumus, kurus FKV pieradis risināt, nopietns darbs jau tagad rit pilnā sparā. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz FK "Ventspils" atgriezies 24 gadus vecais uzbrucējs Kaspars Svārups, brīnišķīgi zināms dzeltenzilo līdzjutējiem. Ar atgriešanos FKV, Kaspar!

FKV spēks: Līdzjutēju kļuvis daudz vairāk!
13.11.18

FK "Ventspils" futbolisti noslēguši oficiālo sezonu 2018. Viss vēl pavisam spožs un svaigs: uzvaras, emocijas, prieki, sarūgtinājumi... Tuvākajā nākotnē dzeltenzilie dosies atvaļinājumā. Bet pirmā atvaļinājuma diena - tā ir vēl arī pirmā jaunās sezonas gaidu diena un jauna tikšanās ar īstajiem FKV līdzjutējiem! Atkal ļoti patīkami atzīmēt, ka pagājušajā sezonā "Ventspils" mājas mačus noskatījās daudz līdzjutēju - vidējais rādītājs aug trešo gadu pēc kārtas, tomēr tieši šajā sezonā lēciens sanācis visai iespaidīgs. Bez tam, arī FKV mačos viesos dzeltenzilo līdzjutēju bija ļoti daudz - kas tāds nav bijis ļoti daudz gadus. Bez šaubām, tas ir viens no mūsu galvenajiem sasniegumiem šajā gadā. FK "Ventspils" pateicas visiem dzeltenzilo līdzjutējiem, kuri nāca uz stadioniem, atbalstot un palīdzot komandai dzimtajās sienās un svešās arēnās. Kopā mēs esam spēks. LIELS VISIEM PALDIES!

Superbalva no FKV prezidenta. Mēs apsveicam Valentīnu
11.11.18

Futbola sezona noslēgta. Svētdien, 11. novembrī, garās sezonas fināla akords sasniedza augstāko punktu, sasniedza kulmināciju. Šodien noskaidrojās FK "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova superbalvas ieguvējs. Jaunais Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA, mūsu speciālā konkursa rezultātā tika apburošajai mūsu kluba līdzjutējai Valentīnai! Mēs no sirds apsveicam laimīgo uzvarētāju un visu viņas ģimeni - fantastiskā superbalva no FKV prezidenta tikapašai veiksmīgākajai FKV līdzjutējai, un tas ir brīnišķīgi! APSVEICAM! Mēs pateicamies visiem pretendentiem uz uzvaru (42 dalībnieki pretendēja uz jauno automašīnu!), tas bija emocionāls, atklāts un interesants konkurss, kurš visiem dāvāja iespaidu vētru. Nu bet paši spožākie un neatkārtojamie tie, protams, Valentīnai! Vēlreiz apsveicam! Redzat, cik lieliski pārdzīvot par FKV un atnākt Ventspilī uz futbolu - FK "Ventspils" priecājas dāvāt jums prieku, godājamie līdzjutēji! (VIDEO)
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X