Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.06 19:00 RFS - Ventspils
Europas Līga
12.07 00:00 Ventspils - Luftetari
Latvijas Čempionāts
16.07 19:00 Ventspils - Metta/LU
Tabula
RFS
11 28
Liepāja/Mogo
12 24
Spartaks
11 22
Ventspils
12 22
Rīga
12 22
Jelgava
12 8
Metta/LU
11 3
Valmiera
11 1

 


 
 

 
 
Vukičevičs: Parādījām teicamu spēli.Diemžēl,neiesitām
22.06.18

FK "Ventspils" piedzīvoja ļoti apbēdinošu zaudējumu Rīgā. Dzeltenzilie acīmredzami dominēja lielāko mača daļu, bet liktenīgais stūra sitiens 70. minūtē atnesa iznākumā laukuma saimniekiem uzvaru. Tas bija pirmais rīdzinieku sitiens viesu vārtos... Ļoti apbēdinoši, vēl arī tādēļ, ka kopumā sitienu rezultāts 17:3 (!) dzeltenzilo labā. Bet tāds ir futbols, kurš ir skaists ar savu neparedzamību, bet reizēm nežēlīgs. "Riga" pirmo reizi vēsturē spēlēs ar "Ventspili" uzvarēja mūsu klubu laukumā pie sevis. Bez tam, FKV zaudējums kļuva par simto mūsu klubam Latvijas čempionātu vēsturē. Kādas bija emocijas visiem dzeltenzilajiem pēc mača, protams, nav grūti uzminēt, neslēpa vilšanos arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. "Godīgi sakot, līdz šim nesaprotu, kā mēs tādu maču zaudējām!" - atzīmēja vadītājs pēc mača preses konferencē. Un taisnīgi atzīmēja, ka futbolā visu izšķir vārti...

Riga-FKV-1:0. Zaudējums, kuru mēs nebijām pelnījuši
21.06.18

Ceturtdien, 21. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta divpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar ambiciozo klubu "Riga". Spēle, par lielu nožēlu, atnesa dzeltenzilajiem vilšanos: "Ventspils" parādīja brīnišķīgu futbolu, kvalitatīvu un skaistu, pilnībā apspēlējot pretinieku, un tomēr piedzīvoja apbēdinošu un absolūti nepelnītu zaudējumu ar rezultātu 0:1. Mačs kļuva par īpašu pussargam Eduardam Tīdenbergam, kurš aizvadōja savu jubilejas, 100 spēli Latvijas čempionātā (visas, saprotams, FKV sastāvā). Lielmeistara atzīmi "100 spēles FKV" pārvarējuši vien 20 futbolisti kluba vēsturē, Tīdenbergs kļuva par 21. - apsveicam, Eduard! (VIDEO)

Eiropas Līga. FKV-Luftetari. Pirmoreiz - Albānija!
20.06.18

Trešdien, 20. jūnijā, UEFA mītnē Šveices pilsētā Ņjuonā notika Eirokausu turnīru izloze. FK "Ventspils" startēs Eiropas Līgā, sāks cīņu ar pirmo kvalifikācijas raundu. Īpašs notikums! Dzeltenzilie atklāj kārtējo, jau savu 20. (!) sezonu Eirokausos. Bagātajā FK "Ventspils" Eirokausu vēsturē tā būs jau 14 (!) sezona Eiropas Līgā (agrāk - UEFA Kauss). Pēc izlozes rezultātiem par Dejana Vukičeviča komandas pretiniekiem kļuva komanda "Luftetari" (Gjirokaster). Pirmo reizi bagātajā Eirokausu vēsturē dzeltenzilie spēlēs ar Albānijas klubu! FK "Ventspils" Eirokausu vēsturē jau ticies ar klubiem no 23 (!) valstīm, un lūk - 24! Pirmais mačs notiks Ventspilī ceturtdien, 12. jūlijā. Atbildes mačs - viesos, сeturtdien, 19. jūlijā. Eirokausu vasara sākusies... Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
19.06.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau ceturtdien, 21. jūnijā, FKV Latvijas čempionāta 12. kārtā izbraukumā spēlēs ar FC "Riga" ("Skonto" stadions, sākums - 20:00.). Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Rīga, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Riga-FKV. Jauns svarīgs izaicinājums.Ticam panākumam!
19.06.18

Ceturtdien, 21. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta divpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar ambiciozo klubu "Riga". Spēle notiks "Skonto" stadionā, sākums - 20:00. Jauns svarīgs izaicinājums! Dzeltenzilie brauks uz galvaspilsētu tikai pēc uzvaras, bet tam šajā sarežģītajā un saspringtajā divcīņā mums obligāti nepieciešama galēja noskaņošanās, augsta pašatdeve, cīņas alkas un ticība saviem spēkiem - visi tie nosacījumi, kuri vajadzīgi vispār katrā mačā. Mums viss pa spēkam, ticam svarīgam panākumam! Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
18.06.18

Ceturtdien, 21. jūnijā, FK "Ventspils" aizvadīs ļoti svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 12. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Riga". "Skonto" stadions, sākums - 20:00. Karsta kauja ar vienu no galvenajiem konkurentiem! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Elio Batista: Izdevās uzspēlēt kopā ar Neimāru
17.06.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Pavisam drīz - jauna kauja, viesos ar "Riga". Būs karsti! Tomēr nedrīkst domāt tikai par tuvāko nākotni, vienmēr svarīgi mācēt domāt stratēģiski. Piemēram, par Eiropas Līgu, kur pavisam drīz FKV gaida aizraujoši mači. Nav šaubu, ka tajos, kā, saprotams, arī kaujās vietējā arēnā, dzeltenzilajiem ļoti palīdzēs komandas debitants Elio Monteiro Batista, pirmais brazīlietis kluba vēsturē! FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa parunāja ar pieredzējušo aizsargu un uzzināja viņa domas par jauno komandu. Sarunāties ar labsirdīgo un smaidīgo Elio bija ļoti patīkami. Un ne tikai tādēļ, ka viņš atcerējās par... Neimāru, bet arī tādēļ, ka pieredzējušais cīnītājs ļoti grib palīdzēt "Ventspilij" un ļoti grib uzvarēt. Lai izdodas, Elio!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X