Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.04 15:00 Ventspils - Rīga
05.05 15:00 Ventspils - RFS
12.05 17:00 Metta/LU - Ventspils
Tabula
RFS
4 12
Ventspils
4 10
Liepāja/Mogo
3 7
Spartaks
4 6
Rīga
4 6
Jelgava
4 3
Metta/LU
3 0
Valmiera
4 0

 


 
 

 
 
Dejans Vukičevičs: 10 punkti no 12 - atbilstošs start
23.04.18

FK "Ventspils" interesantā un nepiekāpīgā mačā viesos uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Ļoti svarīgs panākums! Spēle paredzami sanāca sarežģīta, čempions tādēļ ir čempions, ka māk jebkurā situācijā sagādāt pretiniekam nepatikšanas. Tomēr "Ventspils" atkal parādīja nopietnu raksturu un kaujiniecisku garu un iznākumā panāca ļoti vajadzīgu un pelnītu uzvaru. Ceturtajā mačā viesos pēc kārtas pret "Spartaku" FKV nezaudē, panākot šajās spēlēs trīs uzvaras un reizi spēlējot neizšķirti. Otrajā mačā pēc kārtas ar vārtiem atzīmējās Amansio Fortess, otrie vārti turnīrā draudīgā uzbrucēja Alekseja Antonova aktīvā. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs nokomentēja pašas svarīgākās un grūtā mača epizodes.

Šišhanovs par uzvaru, LFF prezidenta vēlēšanām un vēl
22.04.18

Kauguros, kur FK "Ventspils" uzvarēja svarīgu maču pret vietējo "Spartaku", emociju, saprotams, bija daudz. Futbols bija intriģējošs, aizraujošs, karsts! FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs, kā vienmēr, emocionāli un ar visu dvēseli pārdzīvoja par savu komandu, visas 90 ar plusu minūtes it kā atrodoties laukumā kopā ar saviem futbolistiem. Var tikai minēt, cik nervu atņem tādi, lūk, kaujinieciski mači - bet tāds ir futbols, tas visiem dāvā vētrainas emocijas. Tomēr uzreiz pēc mača Adlans Šišhanovs, veltot mums ekskluzīvu komentāru, kā vienmēr, bija galēji savākts un akurāts. Viss pareizi - tēmas svarīgas un aktuālas. Iespaidi no uzvaras pār čempionu, FKV starts turnīrā, drīzumā gaidāmās LFF prezidenta vēlēšanas, un vēl vētraini notikumi, kuri pēdējā laikā notiek Moldovas klubā "Dacia". FK "Ventspils" prezidents visu saprotami izskaidroja. Nepalaidiet garām!

Spartaks-FKV-1:2. Parādīja spēku - pārspēja čempionu!
22.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Jūrmalas "Spartaku". Saspringtais mačs bija ļoti svarīgs, zaudēt punktus dzeltenzilie ļoti negribēja un netaisījās - mēs tos arī nezaudējām! Svarīga un ļoti vajadzīgā uzvara viesos pār čempionu ar rezultātu 2:1! Vārti FKV aktīvā pussargam Amansio Fortesam un uzbrucējam Aleksejam Antonovam, abi spēlētāji pārliecināti un akurāti realizēja pendeles. Uzvarēt čempionu bija principiāls uzdevums, un FK "Ventspils" lieliski tika ar to galā. Apsveicam visus dzeltenzilo līdzjutējus ar uzvaru (liels paldies visiem, kuri bija šajā dienā kopā ar komandu Kauguros!) un turpinām savu iespaidīgo dzeltenzilo gājumu. Uz priekšu, "Ventspils"!

Spartaks-Ventspils. Svarīgi pierādīt savu spēku!
20.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Spēle notiks Kauguros, sākums - 15:00. Dzeltenzilos gaida intriģējošs mačs pret čempionu, kurā FKV sitīsies tikai par uzvaru! Nekas cits mūs šajā kaujā neinteresē. Un, tātad, galēja noskaņošanās, cīņas griba, veselīga sportiska agresivitāte un savstarpēja izpalīdzība laukumā no pirmās minūtes līdz pēdējai. Mēs noteikti varam, mums noteikti izdosies! Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
19.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" aizvadīs svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 4. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Kauguru vidusskolas stadions, sākums - 15:00. Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
18.04.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 22. aprīlī, FKV Latvijas čempionāta 4. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Spartaku" (Kauguru vidusskolas stadions, sākums - 15:00.). Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Kauguros, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Meļņičenko: Līdzjutēji bija vienkārši super, paldies!
17.04.18

Pirmais šajā sezonā Kurzemes derbijs kļuvis par vēsturi. Gaidītais attaisnojies pilnā mērā - sen Latvijas čempionāta spēle Ventspilī nav izsaukusi tādu ažiotāžu! Gara rinda pie kases pēc biļetēm, milzīgs piepūstais zaķis-gigants, momentāni kļūstot par draugu meitenēm un zēniem, emocionāli konkursi gan pārtraukumā, gan pēc spēles un daudz kas cits - tāda piedāvājumu daudzveidība ne tuvu katrā Eirokausu mačā sastopama! Liels paldies visiem līdzjutējiem, jūsu atkal bija daudz (bez šaubām, daudz vairāk, kā 750 - skaitlis, nesaprotami, uz kāda pamata uzrādīts spēles protokolā) un jūs bijāt lieliski. Nākamajās mājas spēlēs, mēs esam pārliecināti, jūsu būs daudz vairāk! Pēc mača komentārā FK "Ventspils" vārtsargs Vitālijs Meļņičenko pateicās līdzjutējiem, atzīmējot, ka komandai atbalsts bija atzīstams.


   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X