Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Sākums drīz. Jaunas spēles-kaujas jau drīz!
03.01.19

Jaunais, 2019. gads, tikko saņēmis savas tiesības. FK "Ventspils" vēlreiz apsveic visus dzeltenzilo līdzjutējus ar Jauno Gadu un novēl visiem patīkamus notikumus, kvalitatīvu un interesantu futbolu un, saprotams, jaunas FKV uzvaras un panākumus! Pēc dzeltenzilo futbola mēs visi jau pietiekami noilgojušies, vai nav tiesa?! Pacietieties vēl nedaudz, dārgie draugi - pavisam drīz pirmssezonas periods FK "Ventspilij" sāksies, un ar katru jaunu dienu tas uzņems apgriezienus. Bet jau tagad jums paziņojam, ka pirmo pirmssezonas treniņnometni FK "Ventspils" aizvadīs Spānijā, startēs tā 20. janvārī un turpināsies līdz 4. februārim.

Bez piesātinātā un ļoti nopietnā treniņu darba Dejana Vukičeviča komandu treniņnometnē jau labi pazīstamajā un iemīļotajā vietiņā San Pedro del Pinatar gaida aizraujošas kontroles spēles ar klasiskiem pretiniekiem, starp kuriem, piemēram, spēcīgais Krievijas CSKA. Sekojiet informācijai un palieciet ar mums!

Pirmajā treniņnometnē dzeltenzilajiem ieplānoti četri mači:

21. janvārī: "Ventspils" - CSKA (Maskava, Krievija). 24. janvārī: "Ventspils - "Nordsjaelland" (Faruma, Dānija). 29. janvārī: "Ventspils - "Brommapoikarna" (Stokholma, Zviedrija). 2. februārī: "Ventspils" - LASK (Linca, Austrija).

Kā redzat, klubi, ar kuriem nāksies tikties FKV, brīnišķīgi zināmi, spēcīgi, visi pārstāv savu valstu elites divīzijas, to nopietnā klase neprasa papildus komentārus. Par Maskavas CSKA pat spriest nav nepieciešams. Dāņu "Nordsjaelland" pagājušajā valsts čempionātā ieņēma trešo vietu, bet šajā čempionātā pēc 20 kārtām ir tabulas viducī. Zviedru "Brommapoikarna" iepriekšējā valsts čempionātā finišēja 14. vietā. Austriešu LASK šajā sezonā Bundeslīgā ieņem 2. vietu pēc 18 kārtām.

Līdz treniņnometnei un sezonas pirmajiem mačiem vēl atlicis pietiekami laika, bet jau tagad var teikt, ka kaujas noteikti būs interesantas un obligāti piesaistīs FKV līdzjutēju uzmanību. Jau gada sākumā FKV spēļu programma un to pretinieku līmenis atbilst Eirokausu periodam. Jo interesantāk, jo svarīgāk pārbaudīt sevi un cīnīties no pirmās līdz pēdējai minūtei katrā spēlē jau ziemā!

Par maču sākuma laiku mēs paziņosim atsevišķi. Kā jau vienmēr pirmssezonas treniņnometnēs, iespējamas dažādas korekcijas, tā kā sekojiet mūsu informācijai visos oficiālajos FK "Ventspils" avotos.

Jaunā aizraujošā dzeltenzilo sezona sākas pavisam drīz! Uz tikšanos, un palieciet ar mums.

Uz priekšu, "Ventspils"!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X