Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
30.09 14:00 Jelgava - Ventspils
22.10 18:00 Liepaja - Ventspils
28.10 14:00 RFS - Ventspils
Tabula
Spartaks
19 37
Rīga
20 33
Liepaja
19 30
RFS
18 29
Ventspils
20 28
Jelgava
18 18
Metta/LU
20 11

 


 
 

 
 
Pols Ašvorts: Iesistu mēs pirmie, viss būtu citādāk
25.09.17

FK "Ventspils" zaudēja mājas maču pret "Riga". Pirmo reizi pa diviem gadiem "rīdzinieki" spēja uzvarēt dzeltenzilos (pirmo reizi no astoņām spēlēm). Bez tam, "rīdzinieki" četrus mačus pēc kārtas čempionātā nevarēja "Ventspilij" iesist, un lūk, diemžēl, viņiem tas izdevās. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts komentēja mača iznākumu, kurš turnīrā dzeltenzilajiem kļuva par priekšpēdējo mājās.

Ventspils-Riga-0:2. Vienalga nedrīkst padoties!
24.09.17

Svētdien, 24. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar klubu "Riga". Diemžēl, dzeltenzilie piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2. Situācija turnīra tabulā mums kļuvusi vēl sarežģītāka, bet ticēt labajām nepieciešams līdz galam. Vēl atlikušas spēles un, tātad, iespēja ir, un to obligāti jāizmanto. Padoties nedrīkst. Uz priekšu, "Ventspils"!

Ventspils-Riga. Uzvarēsim kopā svarīgo spēli!
22.09.17

Svētdien, 24. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar klubu "Riga". Sākums - 16:00. Svarīgs un ļoti interesants mačs! Līdz turnīra finišam atlicis pavisam nedaudz, bet dzimtajās sienās FKV atlicis nospēlēt čempionātā vien divus mačus. Dzeltenzilajiem ļoti vajadzīga uzvara, zaudēt punktus nepieļaujami, un daudzējādā ziņā jūsu atbalsts, godājamie līdzjutēji, kļūs par izšķirošo faktoru. Laipni lūgti uz stadionu! Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Aijeguns Tosins: Raķete?! Jā, man šis vārds patīk...
20.09.17

FK "Ventspils" iziet finiša taisnē. Pienācis pašu karstāko un izšķirošo spēļu laiks. Jau svētdien, 24. septembrī dzeltenzilie uzņem mājās "Rigu". Sākums - 16:00. Visi uz stadionu! Mačs karsts, komandām vajadzīgi punkti, kā gaiss. Jāiesit, jāuzvar. Aijeguns Tosins, īsts sezonas atklājums, kā reiz brīnišķīgi zin, ko darīt ar "Riga" aizsardzību - viens no turnīra spēcīgākajiem futbolistiem (puisim vien 19!) jau trīs reiz iesitis galvaspilsēta klubam. Vai tiešām jūs palaidīsiet garām iespēju ieraudzīt darbībā šo reaktīvo snaiperi, kuram katra darbība laukumā izsauc emociju vētru?! Nepalaidiet garām! Bet pagaidām iepazīstieties ar Aijegunu raķeti Tosinu tuvāk, mēs patīkami parunājām ar šo jautro un labsirdīgo puisi...

Ašvorts:Apbēdinoši zaudēt punktus,bet vēl ir 5 spēles
18.09.17

FK "Ventspils" atklāja Latvijas čempionāta noslēdzošo apli ar apbēdinošu neizšķirtu ar "Mettu/LU". Nepiekāpīgie "studenti" kārtējo reizi dzimtajās sienās pielika kāju dzeltenzilajiem: grūti noticēt, bet FKV pēdējo reizi uzvarēja "Mettu/LU" Rīgā... 2015. gada 26. jūlijā. Diemžēl, Adelekes Akinjemi (6 vārti turnīrā) un Vitalija Rečicka (dzelzs kapteinis iesita otrajā mačā pēc kārtas - tik pat, 2, Riča iesitis iepriekšējās 78 (!) spēlēs FKV sastāvā) vārti uzvarai nepietika. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts neslēpa vilšanos, bet pasvītroja, iespējams, svarīgāko - līdz finišam atliek 5 spēlēs, un lūk tās jānospēlē maksimāli atbildīgi.

Metta/LU-Ventspils-2:2. Jāturpina cīnīties!
17.09.17

Svētdien, 17. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda Rīgā tikās ar komandu "Metta/LU". Viesi neveiksmīgi iesāka spēli, tomēr pēc tam iesita divus vārtus, un tomēr, diemžēl, ļoti vajadzīgo uzvaru nenoturēja - neizšķirts ar rezultātu 2:2. Vārtus dzeltenzilajiem guva Adeleke Akinjemi un Vitalijs Rečickis. Neapšaubāmi, ļoti apbēdinoši zaudēt svarīgos divus punktus... Cīņa par medaļām ar katru spēli kļūst aizvien nežēlīgāka, un tagad, pēc būtības, FKV jau nav tiesību kļūdīties. Situācija sarežģīta, bet FK "Ventspils" tradīcijās nav pieņemts padoties - sitīsimies līdz pēdējam! Savādāk nedrīkst. Uz priekšu "Ventspils"!

MettaLU-Ventspils. Ceturtais aplis.Jāatklāj uzvaroši!
15.09.17

Svētdien, 17. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda Rīgā tiksies ar komandu "Metta/LU". Spēle notiks Hanzas skolas stadionā. Sākums - 17:00. Tiek atklāts izšķirošais un noslēdzošais, ceturtais čempionāta aplis, kuru dzeltenzilajiem jāaizvada savā stilā - spēcīgi un uzvaroši. Kā reiz ar spēli pret "studentiem" jāturpina uzvaras gājienu! Lieta nav vienkārša, "studenti" māk sagādāt problēmas, par ko kā reiz FKV brīnišķīgi zin - atcerēsimies mūsu iepriekšējo maču Rīgā... Atkārtot nedrīkst, visam tagad jābūt savādāk. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X